Akce

cropped-jesterice_logo-male-210x57px2.png

 

dobromat1

COPYRIGHT

Tento server a akce pořádané Nadačním fondem Ještěřice jsou jak v části tak v celku autorským dílem. Výhradní práva na veškeré materiály jsou majetkem provozovatele. Všechna práva vyhrazena. Žádná část tohoto webu (texty, obrázky, popis nákupu, parametry, obchodní podmínky ani další části serveru), průběh a myšlenka akcí není-li uvedeno jinak, v celku ani v části nesmí být kopírována nebo jinak reprodukována bez výslovné souhlasu Nadačního fondu Ještěřice. Názvy a označení výrobků, služeb, firem a společností mohou být registrovanými obchodními známkami příslušných vlastníků.

Tak a je to to opět tady. Od 1. 3. 2024 spouštíme přihlašování týmů k dalšímu ročníku Her U hranic bez hranic, které letos proběhnou 25. 5. 2024 v Kyselce a ponesou téma slavné léčivé minerální vody!

Podrobnosti ve videu zde:

Promo HUHBH 2024


Nejbližší akce

 

Nadační fond Ještěřice pořádá letos již 10 ročník charitativní akce SRDCE SLABŠÍM!

HRY U HRANIC BEZ HRANIC se po 5 letech vrací do Rotavy!
Nadační fond Ještěřice každoročně pořádá rozpustilé klání pro týmy měst a obcí Karlovarského kraje po vzoru známé televizní soutěže z 90 let. Do města/obce vítěze se vždy přesune následující ročník her.
Tým Rotavy zvítězil již v roce 2017, proto se Rotava stala hostitelem ostatních soutěžících v roce 2018. Vzhledem k tomu, že Rotavu reprezentuje silný a soutěživý tým, vedený přímo místním starostou, podařilo se jim uchvátit vítezství i v loňském roce ve Velichově. Hry se tak po 5 letech vrací opět do Rotavy!
Přijďte podpořit týmy Šindelováků, Kraslic, Stříbrné, Rotavy, Sokolovských úředníků, Hájku, Nových Hamrů, Velichova a Kyselky!
V sobotu 27. 5. 2023, od 14h. do areálu zdraví v Rotavě.
Po ukončení her si můžete užít parádní zábavu, kterou zajišťuje přímo Rotava.
Vstupné na hry i následnou zábavu činí pouhých 50 Kč a bude vloženo na transparentní účet Nadační fond Ještěřice.

 

 

 

 

 

 

 

Proběhlé akce 

Dne 12.3.2022 proběhl historicky první ples Nadačního fondu Ještěřice: JEŠTĚPLES! Ještě jednou moc děkujeme všem, kdo se podílel na realizaci, ať již fyzicky nebo příspěvkem!
Jak pravil jeden z účastníků, byla to čistá, nakumulovaná radost, kde se po dlouhé době lidé smáli a bavili, nikdo neřešil žádné hrůzy, politiku atd. Tady jsme prostě jen radostně byli 🙂.
Děkujeme tedy i všem, kdo přišel, bavil se a tím přispěl na činnost fondu!
V seznamu poděkování nám chybí naši úžasní bubeníci z Mateřídoušky a překrásní tanečníci Janička s Mírou. Také jim patří obrovský dík, za jejich fantastická vystoupení! (Pokud někdo natáčel, budeme moc rádi za videa!)
Obrovský dík patří samozřejmě bezkonkurenční kapele Koalaband! Kluci, jste nejlepší!
Děkujeme také skvělé moderátorce Marušce Fridrichové! Maruško, jsi talent!
Výtěžek Ještěplesu činí překrásných 53 346 Kč, přičemž 30 000 Kč bude vloženo na účet NFJ na přímou pomoc těm, kdo to potřebují a 23 000 Kč bude uloženo na provoz fondu neboť tato část fondu je po téměř tříleté pauze také vyčerpaná.

Fotogalerie

 

Příští – jarní – výzva bude vyhlášena za:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *