Akce

cropped-jesterice_logo-male-210x57px2.png

 

dobromat1

COPYRIGHT

Tento server a akce pořádané Nadačním fondem Ještěřice jsou jak v části tak v celku autorským dílem. Výhradní práva na veškeré materiály jsou majetkem provozovatele. Všechna práva vyhrazena. Žádná část tohoto webu (texty, obrázky, popis nákupu, parametry, obchodní podmínky ani další části serveru), průběh a myšlenka akcí není-li uvedeno jinak, v celku ani v části nesmí být kopírována nebo jinak reprodukována bez výslovné souhlasu Nadačního fondu Ještěřice. Názvy a označení výrobků, služeb, firem a společností mohou být registrovanými obchodními známkami příslušných vlastníků.

Nejbližší akce

Už známe termín Her U Hranic bez hranic!

Připravte se na 27.5.2023! Pojede se do Rotavy.

Téma: Zimní radovánky!

 

 

 

Proběhlé akce 

Dne 12.3.2022 proběhl historicky první ples Nadačního fondu Ještěřice: JEŠTĚPLES! Ještě jednou moc děkujeme všem, kdo se podílel na realizaci, ať již fyzicky nebo příspěvkem!
Jak pravil jeden z účastníků, byla to čistá, nakumulovaná radost, kde se po dlouhé době lidé smáli a bavili, nikdo neřešil žádné hrůzy, politiku atd. Tady jsme prostě jen radostně byli 🙂.
Děkujeme tedy i všem, kdo přišel, bavil se a tím přispěl na činnost fondu!
V seznamu poděkování nám chybí naši úžasní bubeníci z Mateřídoušky a překrásní tanečníci Janička s Mírou. Také jim patří obrovský dík, za jejich fantastická vystoupení! (Pokud někdo natáčel, budeme moc rádi za videa!)
Obrovský dík patří samozřejmě bezkonkurenční kapele Koalaband! Kluci, jste nejlepší!
Děkujeme také skvělé moderátorce Marušce Fridrichové! Maruško, jsi talent!
Výtěžek Ještěplesu činí překrásných 53 346 Kč, přičemž 30 000 Kč bude vloženo na účet NFJ na přímou pomoc těm, kdo to potřebují a 23 000 Kč bude uloženo na provoz fondu neboť tato část fondu je po téměř tříleté pauze také vyčerpaná.

Fotogalerie

 

Příští – jarní – výzva bude vyhlášena za:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *